Добова оренда квартир в Умань

3 пропозицій

Умань, Велика Фонтана 65

1-кімнат. дім

Умань, Велика Фонтана 65

300 Таня

Умань

Умань - районний центр у Черкаській області. Місто розташоване в центральнійчастині України . Незважаючи на те , що Умань має відносно невеликі розміри ,широко відома завдяки двом основним пам\'ятках: дендрологічному парку «Софіївка» і могилі засновника хасидизму цадика Нахмана.

Місто було засноване в самому початку XVII століття, вперше його назвазгадується в джерелах в 1616 році. У 1796 році польський магнат СтаніславПотоцький заснував тут приголомшливий за розмахом і красі природно-архітектурний парк , який повністю завершили всього за 6 років.

У 1802 році Потоцький подарував це творіння своїй дружині Софії Вітт- Потоцької, ім\'ям якої і був названий парк . У 1929 році парк був оголошений заповідником, а з 2004 року він носить назву Національний дендрологічний парк « Софіївка» .

Саме заради того , щоб побачити це диво , насолодитися красою природи ,рукотворними гротами , річками , водоспадами і проч. сюди приїжджають щорічнотисячі туристів. Найкращим часом для відвідування «Софіївки » називають середину- кінець весни . Площа парку досить велика , тому багато залишаються в Умані надва , а то й більше днів .

В силу того , що парк «Софіївка » знаходиться на північній околиці міста , врайоні , званому « Передмістя Турок » , найбільшою популярністю користуютьсяквартири саме тут. Вулиці Київська , Комарова , Кірова , Лісова і іншізабудовані в основному приватними або невеликими , двоповерховими будинками ітут здається досить багато квартир. Також користується популярністю і районбіля парку ім. Черняховського і Уманського державного педагогічногоуніверситету. У безпосередній близькості від парку «Софіївка » останнім часомвідкрилося чимало кафе і ресторанчиків , є магазини .

Чи не менше, ніж природний парк , а може бути навіть більше приїжджих привертаєдо Умані могила засновника хасидизму цадика Нахмана. Саме до неї щорічно ,напередодні іудейського Нового року ( Рош- га -Шана ) з\'їжджаються близько 30тисяч паломників. Раббі Нахман був похований в 1810 році на території старогоєврейського кладовища , на місці якого в радянські часи був побудованийжитловий мікрорайон. Сьогодні місце поховання відновлено , біля нього зведенатимчасова синагога .

Могила цадика Нахмана розташована на вулиці Бєлінського , 3 (по всьому містуможна побачити безліч покажчиків ) і квартири саме в цьому районі найбільшецікавлять паломників. На вулицях Пушкіна , Визволителів , Перовської та іншихціни на квартири у вересні- жовтні , в дні , коли святкується єврейський новийрік , підскакують в рази. У будь який інший час зняти житло тут можна завідносно невисокою ціною.

Приїжджають до Умані у справах , нерідко воліють знімати квартири в центральнійчастині міста , неподалік від стадіону Іллічівець і Центрального парку. Тутзбереглося кілька гарних житлових будівель кінця XIX - початку XX століть , алев основному все забудовано типовими радянськими 4 - 5 -поверховими хрущовках .У цьому районі здається в оренду досить багато квартир. Безліч магазинів і кафеможна знайти на головній вулиці міста - вулиці Леніна.

Щоб знайти найкращий варіант подобової оренди квартири в Умані , перегляньтепропозиції на allflat.ocm.ua !